Fundacja Viva

Home »  Fundacja Viva

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Działamy w różnorodny sposób: od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom, przez szkolenia instytucji państwowych, aż po realizację zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt.Viva! zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i sprzeczne z kodeksem dobrych praktyk zachowania firm i osób prywatnych.

Wielki Wege Targ to kolejny charytatywny projekt naszej Organizacji. Ma on na celu wypromowanie firm, które jako misję przyjęły dobro ludzi, zwierząt i całego otaczającego nas środowiska. Jednocześnie dajemy szansę na zaprezentowanie się małym, ekologicznym i rodzimym przedsięwzięciom, które zbyt często są niedostrzegane w zalewie komercji.

Na naszą imprezę zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem, ochroną środowiska i prawami zwierząt.
Bo choć bardzo trudno w to uwierzyć – naprawianie świata zaczyna się od naszych konsumenckich wyborów…

 

Leave your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>